... OSOBNÍ ODBĚR

... Praha 4 - Podolí


ZBOŽÍ ODESÍLÁME

DO 24 HODIN


Při objednávce

nad 3.000 Kč

DOPRAVA ZDARMA

(platí pouze pro ČR)


(+420) 722 104 260

eshop@ochutnejsvet.czDOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

 

DOPRAVA A PLATBA (Česká republika)

DOPRAVA

1. Zásilkovna.cz - zákazník si objednané zboží vyzvedne po avizaci na jím vybrané výdejní pobočce sítě Zásilkovna.cz. Cena za dopravu v této síti je 78 Kč.

2. Osobní odběr v sídle firmy - zákazník si objednané zboží vyzvedne v sídle firmy Pod Děkankou 921/25, Praha 4 - Podolí. Osobní odběr je zdarma, služba pouze po předchozí domluvě (jen výdejní místo, není zde kamenný obchod).

3. Česká Pošta - zboží je doručeno prostřednictvím České Pošty na dodací adresu uvedenou zákazníkem. Zboží se zasílá jako "Balík do ruky" a cena za dopravu dle ceníku ČP je 125 Kč.

 

PLATBA

1. Převodem na účet - po dokončení objednávky je zákazníkovi automaticky zasláno avizo s platebními údaji, na základě kterého provede úhradu. Objednané zboží je expedováno v okamžiku připsání platby na náš účet. Tato forma úhrady je zdarma.

2. Hotově při osobním vyzvednutí zboží - zákazník zaplatí zboží v hotovosti při jeho osobním vyzvednutí v sídle firmy. Tato forma úhrady je zdarma. *)

3. Dobírka (Zásilkovna) - zákazník zaplatí zboží v hotovosti při jeho fyzickém převzetí na výdejním místě sítě Zásilkovna.cz. Tato forma úhrady stojí 17 Kč.

4. GoPay (platební brána) - zákazník je přeměrován na platební bránu systému GoPay, kde je možné zvolit úhradu bankovním převodem či platební kartou. Tato forma úhrady je zdarma.

5. Dobírka (Česká Pošta) - zákazník zaplatí zboží v hotovosti při jeho fyzickém převzetí od doručovatele České Pošty. Tato forma úhrady stojí u "Balíku do ruky" dle ceníku ČP 55 Kč.

*) U výběru platby hotově (při osobním vyzvednutí) :

 

Při objednávce nad 3.000 Kč

DOPRAVA ZDARMA

(platí pouze pro Českou Republiku)

 

 

DOPRAVA A PLATBA (Slovenská republika)

DOPRAVA

1. Kurýrní firma - zboží je doručeno prostřednictvím kurýrní služby (GLS SK) na dodací adresu určenou zákazníkem. Cena za přepravu činí 276 Kč.

 

PLATBA

1. Převodem na účet - po dokončení objednávky je zákazníkovi automaticky zasláno avizo s platebními údaji, na základě kterého provede úhradu. Objednané zboží je expedováno v okamžiku připsání platby na náš účet. Tato forma úhrady je zdarma.

2. Dobírka (Kurýrní firma) - zákazník zaplatí zboží v hotovosti při jeho fyzickém převzetí od kurýrního doručovatele (většinou GLS). Tato forma úhrady stojí 57 Kč.

Při dobírkové přepravě na Slovensko kurýrní službou již neplatíte žádné další dodatečné poplatky - např za převod platby do ČR a podobně (jak je možné v případě přepravy klasickou Poštou).